Відкрито меморіальну дошку на честь Героя - Хлібовича Олега Федоровича

Фото без опису18 лютого 2023 року в селі Шоломки на адмінбудівлі Шоломківського старостату Овруцької міської ради відкрили меморіальну дошку на честь Героя, Почесного громадянина міста Овруч (посмертно), учасника російсько – української війни: Хлібовича Олега Федоровича, який захищаючи свободу, суверенітет і незалежність України пожертвував найдорожчим – власним життям. Військовослужбовець служив навідником-розвідником відділу механізованого батальйону ВЧ А-1008. Загинув 4 травня поблизу населеного пункту Протопопівка Ізюмського району Харківської області.

Родина, друзі, знайомі, односельці, Овруцький міський голова Іван Коруд, староста Шоломківського старостинського округу Любов Кващук, начальник 1 відділу Коростенського РТЦК та СП, підполковник Ігор Кобельчук - зібралися на подвір’ї Шоломківського старостату, щоб вшанувати пам'ять Захисника України - Хлібовича Олега Федоровича.

Багато теплих, щирих слів прозвучало на адресу Олега Федоровича. Він був справжнім патріотом, хорошою людиною.

«Олег Федорович захищав суверенітет та територіальну цілісність України, демонструючи мужність, героїзм, високий патріотизм. Ми у вічному боргу перед цим Героєм. Тож увіковічимо пам'ять про справжнього воїна, відкривши на його честь меморіальну дошку. Вічна пам’ять і слава Герою - Олегу Федоровичу! Слава Україні! - зазначив міський голова Іван Коруд.

Почесне право відкрити Меморіальну дошку було надано дружині Героя – Ніні Леонтіївні.

Після зворушливих промов священник освятив пам’ятний знак, до якого потому присутні поклали живі квіти.