Вшанування пам’яті невинно убієнної родини

  • 187

Фото без опису5 березня 2023 р. о 12:00 год в м. Овруч, біля місця загибелі сім'ї Можаровських Василя Володимировича, Марії Миколаївни та мами Галини Олексіївни Каповець, відбулося вшанування пам’яті невинно убієнної родини під час російсько – української війни.

Чимало людей зібралося на місці загибелі сім'ї, щоб низько схилити голови перед світлою їх пам’яттю.

До слова були запрошені: міський голова Іван Коруд, головний редактор газети «Зоря» Світлана Кирпа, колега загиблого Василя Валодимировича - Степан Ткачук.

Міський голова Іван Коруд, згадуючи страшні події, які відбулися рік тому в громаді відмітив, що на відчай не мав ні права, ні часу, потрібно було негайно діяти - проводити роботи по відновленню: закриття віконних пройомів, балконів та покривель будинків, далі продовжив, що в складних ситуаціях біду ділять порівну, так було і в цьому випадку, об’єднавшись, допомагали всі: старости, комунальники, ДСНС, небайдужі люди, також зазначив, що все відбудується та відновиться, окрім життів, які, на жаль, забрала страшна війна 6 березня 2022 р.

«Дорога родино, ми зібралися сьогодні, щоб з’єднатися з небом і душами ваших рідних, невинних жертв російської агресії. Овруччина завжди буде пам’ятати їх у своїх молитвах. Співчуваємо вам та разом з вами розділяємо це страшне горе. Вистоїмо! Слава Україні!», - звернувся до родини загиблих керівник міської ради Іван Коруд.

Молебень провів настоятель Свято – Макарівського храму Православної церкви України отець Олександр.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Василя Володимировича, Марії Миколаївни, Галини Олексіївни та всіх невинно убієнних та закатованих, а також всіх Захисників і Захисниць, які віддали своє життя за захист України та українського народу.

Присутні поклали живі квіти до місця загибелі сім'ї.