В Овруцькому будинку культури відбулися урочисті збори з підбивання підсумків і нагородження переможців Волейбольного сезону Коростенського району 2022 - 2023 р.

Фото без опису18 березня 2023 року в Овруцькому будинку культури відбулися урочисті збори з підбивання підсумків і нагородження переможців Волейбольного сезону Коростенського району 2022 - 2023 р.

Почесними гостями свята були: Народний депутат України Володимир Арешонков, секретар Овруцької міської ради Віктор Кисіль, голова Житомирської обласної федерації волейболу Володимир Ширма, голова Ушомирської ТГ Людмила Мала, заступник голови Ємільчинської ТГ Ольга Онищук, заступник голови Лугинської ТГ Віктор Давидюк, керівник Овруч лісгосп Руслан Бондарчук та волейбольні команди - переможці двох ліг сезону.

Волейбольний сезон проходив за двома лігами: "Північна Ліга" (юнаки - вікові категорії 2007 р. . та 2009 р. н.) - серед команд Ємільчинської ДЮСШ, Лугинської ДЮСШ Овруцької ДЮСШ й Ушомирської ДЮСШ та "Ліга Полісся" (чоловіки) ВК - "Олевськ", "Коростень", "Авангард", "Словечне", "Вовки" (Овруцька ТГ), "Варварівка" (Олевська ТГ), "Щебзавод" (Коростенська ТГ), "Ушомир", "Лугини".

За підсумками турнірної таблиці в чемпіонаті "Північна ліга" (юнаки 2009 - 2010 р. н.):

IV місце посіла команда ВК "Ушомир";

ІІІ місце - ВК "Лугини"

ІІ місце - ВК "Овруч"

І місце - ВК "Ємільчине"

За підсумками турнірної таблиці в чемпіонаті "Північна ліга" (юнаки 2007 - 2008 р. н.):

IV місце посіла команда ВК "Ушомир";

ІІІ місце - ВК "Ємільчине"

ІІ місце - ВК "Лугини"

І місце - ВК "Овруч"

За підсумками волейбольного сезону відзнакою народного депутата України Володимира Арешонкова нагороджені:

– кращий гравець першого темпу, чемпіонату "Ліга Полісся" - Євгеній Дашкевич;

- кращий гравець діагональний, чемпіонату "Ліга Полісся" - Анатолій Куліш ВК "Словечно";

- кращий гравець захисту, чемпіонату "Ліга Полісся" - Тетяна Шумейко ВК "Олевськ"

- кращий гравець зв’язуючий, чемпіонату "Ліга Полісся" - Анатолій Башинський ВК "Вовки" м. Овруч;

- кращий гравець блокующий, чемпіонату "Ліга Полісся" - Іван Черняк ВК "Варварівка";

- кращий гравець догравальник,  чемпіонату "Ліга Полісся" - Сергій Лукиша ВК "Лугини";

- кращий гравець МВП, чемпіонату "Ліга Полісся" - Володимир Шлюк ВК "Лугини";

- кращий гравець, чемпіонату "Ліга Полісся" 50+ - Руслан Скиданчук ВК "Коростень";

- кращий молодий гравець, чемпіонату "Ліга Полісся" - Олександр Лісименко ВК "Ушомир";

- кращий тренер, чемпіонату "Ліга Полісся" - Жана Широких ВК "Ушомир";

- кращий тренер, чемпіонату "Ліга Полісся" - Іван Балан ВК ДЮСШ м. Овруч;

- кращий суддя, чемпіонату "Ліга Полісся" - Володимир Мужчук м. Коростень

За підсумками чемпіонату Коростенського району "Ліга Полісся", серед чоловіків:

ІІІ місце - ВК "Щебзавод" (м. Коростень)

ІІ місце - ВК "Ушомир" (Ушомирська ТГ)

І місце - ВК "Лугини" (Лугинська ТГ)

Хвилиною мовчання вшанували кожного, хто заради нашого майбутнього, став на захист України та поклав своє життя під час російсько - української війни. Серед цих Героїв 228 спортсменів, які загинули на війні, боронячи нашу землю.

Сезон видався цікавим та інтригуючим. Щиро вдячні всім гравцям, суддям та вболівальникам. Вітаємо всіх переможців та учасників чемпіонату та бажає Вам подальших успіхів й перемог.