Скорботна звістка для всієї Овруцької громади: загинув Герой - Кишлар Дмитро Володимирович

Фото без описуСкорботна звістка для всієї Овруцької громади...
23 березня 2023 р. біля н. п. Міньківка Донецької області, захищаючи волю та незалежність Батьківщини, смертю хоробрих загинув солдат, навідник ІІІ механізованого відділення, ІІ механізованого батальйону, в/ч А0409 -  Кишлар Дмитро Володимирович, 16.10.1988 р.н. житель с. Білокамінка.
Працював і ТДВ "Ігнатпільський кар'єр".
Прощання з Героєм, церемонія відспівування та поховання відбудеться завтра, 27.03.2023р.:
- 11 год 00 хв – відспівування загиблого Героя  – в церкві с. Білокамінка та мітинг на подвір’ї  церкви.
Поховають Героя на цвинтарі с. Потаповичі.
Від імені всієї громади висловлюємо щирі співчуття матері - Наталії Валентинівні та батьку Володимиру Іллічу.
Схиляємо у скорботі голови перед пам'яттю земляка! Вічна та світла пам'ять Герою!