Відтепер обмін та відновлення посвідчення водія доступні в Овруцькому ЦНАПі .

  • 111

Фото без описуВідтепер обмін та відновлення посвідчення водія доступні в Овруцькому ЦНАПі на Житомирщині

На Житомирщині в Овручі тепер можна отримати послуги з відновлення та обміну посвідчення водія в Центрі надання адміністративних послуг. Це перший ЦНАП в області, який розпочав тісну співпрацю з сервісними центрами МВС.

Отримати послугу в ЦНАПі можна у разі:

- завершився термін дії попереднього документа;

- обмін старого посвідчення водія на нове;

- зміна анкетних даних власника;

- відновлення посвідчення водія після втрати чи викрадення.

Також звертаємо увагу, що на період дії воєнного стану для отримання зазначених послуг медична довідка не подається.

«Для нас це дуже знаковий крок, адже мета сервісних центрів МВС – комфорт і доступність послуг для усіх громадян. Раніше мешканцям Овруччини та ближніх районів потрібно було їхати до найближчого сервісного центру МВС у Коростень, тепер же обмін та відновлення посвідчення водія стали ближче та доступнішими. У наших планах – запуск реєстрації транспортних засобів, адже якісний державний сервіс має бути по-справжньому зручним для кожного», – розповідає начальник РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області Віктор Білецький.

Отримати послуги сервісного центру МВС можна за адресою: м. Овруч, вул. Героїв Майдану, 21.

Графік роботи: вт-пт з 08:00 до 17:00, сб з 08:00 до 15:45.

Прийом відбувається за попереднім записом, телефоном або ж під час особистого візиту в ЦНАП.

На перший запуск послуги в Овруцькому ЦНАПі завітав заступник начальника РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області Володимир Гриб:

«На Житомирщині це перший ЦНАП, який розпочав надавати послуги, що входять до компетенції сервісних центрів МВС. Така ініціативність громади тільки підтверджує те, що це необхідно людям. Сподіваємося, що найближчим часом така географія нашої співпраці розшириться й в інших районах».

Послуги у ЦНАПі надають за принципом екстериторіальності, тобто всім фізичним особам, незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС у Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.

 

РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області