#МістаГероїв: Сумщина. Тут народжується сміливість.

  • 75

Фото без описуНавесні 2022 року Силами оборони України було звільнено Північ країни від російських загарбників. Понад 1000 населених пунктів – великих міст і маленьких сіл завдяки захисникам, а також усім українцям, звільнилися з російської окупації.

Мощун – невелике село на Київщині, яке стало місцем великої відваги, великого подвигу наших великих людей. Битва за Мощун була початком кінця для окупантів і одним із поворотних моментів боротьби України за свою свободу.

Після переможної битви за Мощун було звільнено низку інших населених пунктів України: Макарів, Ірпінь, Гостомель, Бородянку, Ворзель, Бучу, Городню, Ягідне, Тростянець, Охтирку. 02 квітня від окупантів повністю визволили Київщину й Чернігівщину, а 04 квітня – Житомирщину та Сумщину.

Звільнення півночі України продемонструвало світу, що Україна переможе в цій війні. І все це завдяки кожному жителю цих міст, містечок, селищ і сіл.

#МістаГероїв – це міста конкретних людей, які й сьогодні продовжують докладати неймовірних зусиль, щоб наблизити нашу Перемогу.