ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови
КМУ №710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів»
(за змінами)
Замовник: Овруцька міська рада, код ЄДРПОУ 04053370
Місцезнаходження: 11101, Житомирська область, м. Овруч, вул. Т.Шевченка, 31-А
Найменування предмета закупівлі: «Послуги з публікації інформаційних матеріалів та висвітлення діяльності виконавчого комітету Овруцької міської ради у місцевих друкованих засобах масової інформації (код ДК 021:2015 – 79820000-8 — Послуги, пов’язані з друком)
Вид процедури: відкриті торги з особливостями
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-09-003948-a
Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі: 170 000 грн з ПДВ.
Очікувана вартість Товару визначена згідно з наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» (зі змінами). При визначені очікуваної вартості закупівлі здійснено аналіз ринку, розглянуто загальнодоступну інформацію, яка міститься у відкритих джерелах (на сайтах постачальників, дані в електронній системі закупівель prozorro), а також використано інформацію отриману шляхом проведення усних ринкових консультацій.
Інформація про необхідні технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:
Виконавець повинен надати Замовнику послуги відповідно до положень Законів України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», інших актів чинного законодавства України.
Мета: Забезпечити інформування жителів Овруцької міської об’єднаної територіальної громади щодо актуальних подій, які відбуваються у громаді, донесення суспільно-важливої інформації.
Поширення інформації про діяльність виконавчого комітету Овруцької міської ради здійснюється державною мовою.
Для надання послуг з висвітлення діяльності виконавчого комітету Овруцької міської ради друкованим засобом масової інформації (далі ЗМІ) в останнього має бути:
- сфера розповсюдження: місцева – територія Овруцької міської територіальної громади;
- номери сторінок видання, на яких будуть розміщуватись матеріали: всі сторінки;
- цільове призначення і тематична спрямованість: громадсько-політичне та/або інформаційне.
Послуга включає:
- підготовка та друк газетних статей, репортажів, заміток, звітів, інтерв’ю, блогів, аналітики, коментарів про роботу різних підрозділів міської ради та роботу міського голови, депутатів міської ради;
- розміщення готових матеріалів на сторінках газети;
- інші матеріали згідно з договором.
Строк надання послуг: з дня підписання договору до 31.12.2023 року;
Періодичність видання - не менше 1-го разу на тиждень.
ОБСЯГ: місячний тираж друкованого засобу масової інформації повинен бути: не
менш як 7 000 примірників;
Загальна газетна площа згідно з очікуваною вартістю предмета закупівлі: 21400 см кв. (на період дії договору);
Замовник надає Виконавцю інформацію (матеріали) для висвітлення у друкованому вигляді електронною поштою для формування замовлення не пізніше, ніж за 2 календарні дні до дати виходу друкованого ЗМІ.
Замовник має право вносити зміни до наданої для висвітлення інформації (матеріалів) не пізніше, ніж за 1 календарний день до дати виходу. У випадку невнесення змін до наданої для висвітлення інформації (матеріалів) з вини Виконавця, які були подані у встановлені строки, обсяг висвітлення (до якого не було внесено зміни) Замовником не оплачується.