Привітання міського голови Івана Коруда з Вербною Неділею

  • 63

Шановні жителі та гості Овруччини! 
Щиро вітаю Вас з Великим Християнським святом Святого Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі, Вербною неділею.
Згідно з християнським ученням, коли Ісус Христос воскресив з мертвих Лазаря. І люди, які бачили це, повірили, що Ісус дійсно Син Божий. Народ, вшановуючи Ісуса Христа, встеляв перед ним дорогу своїм одягом, та вітав пальмовим гіллям, яке вважається священним, є символом Миру та захищає від всього поганого душу і тіло. В Україні таким деревом стала верба. 
Кожен з нас пам’ятає прості слова з дитинства: «Не я б'ю, верба б'є. За тиждень Великдень. Будь здоровий, як вода». Це наші тисячолітні українські національні традиції, які не змогли викорінити століття ворожого поневолення, десятиліття московосько-більшовицької окупації. Не зможе викорінити й теперішня московитська орда, яка прийшла на нашу святу Українську землю.
Після святкової літургії, нехай кожен з нас, уявно або фізично, торкнеться вербою українських воїнів та подумки побажає їм сили води та міцності духу.
Щастя і здоров’я Вам і Вашим родинам, душевного тепла та віри в краще майбутнє.
Нехай через дотик вербової лози на український народ зійде Боже благословення та поверне на нашу землю мир і спокій після перемоги над нашим тисячолітнім ворогом.

За тиждень - Великдень!
Слава Героям! Слава Україні!

З повагою, міський голова        Іван Коруд