В Овруцькій ДЮСШ відбулось нагородження переможців VIII чемпіонату Овруцької волейбольної ліги сезону 2022 – 2023 р

Фото без описуВолейболце динамічна і дуже емоційна гра, яку люблять і діти, і дорослі

26.03.2023р. в спортивному залі Овруцької ДЮСШ, відбулось нагородження (підбивання підсумків) VIII чемпіонату Овруцької волейбольної ліги сезону 2022 – 2023 р.

Упродовж чемпіонату, напружено проходили ігри, кожна команда намагалась показати найкращу свою гру, щоб стати переможцем змагань. Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали не тільки учасники, а й глядачі, яких в залі було чимало. І це зрозуміло, адже на перемогу претендували найсильніші команди! Але гра залишається грою.

Підбиття підсумків оголосив голова Овруцької федерації Волейболу Руслан Воробей.

I місце - ВК"Вручій";

II місце - ВК"Динамо";

III місце - ВК"Норинськ";

IV місце - ВК"Фаворит";

V місце - ВК"ДЮСШ".

Нагородження по номінаціях:

• Кращий гравець першого темпу Манько Даніїл;
  • Кращий догравальник Овдійчук Віталій;
  • Кращий діагональний Андрученко Максим;
  • Кращий зв'язуючий Башинський Анатолій;
  • Кращий юний гравець Балан Ярослав;
  • Кращий найстарший гравець Налапій Василь;
  • Кращий блокуючий Барановський В'ячеслав.

Номінація кращий гравець команди:

• ВК"Вручій" Андрученко Максим;
  • ВК"Динамо"Трохимчук Дмитро;
  • ВК"Норинськ"Гришковський Олексій;
  • ВК"Фаворит" Миколайчук Володимир;
  • ВК"ДЮСШ"Куничик Микола.

«Вдячний нашим спортсменам, які в умовах війни продовжують тренуватися, досягають перемог, зберігають й примножують спортивні традиції Овруччини. Ви продемонстрували справжню боротьбу та волю до перемоги на ігровому майданчику. Нам є чим пишатися.», – наголосив міський голова Іван Коруд.

На завершення керівник громади побажав усім міцного здоров’я, успіхів та майбутніх перемог.

Переможцям були вручені Подяки та нагороди від Овруцької міської ради.