Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Овруцької міської ради

Фото без опису10 березня 2023 року відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Овруцької міської ради, під головуванням міського голови Івана Коруда. У ході засідання розглянуто 7 питань порядку денного:

- Про організацію та забезпечення безпеки громадян під час проведення релігійних заходів з нагоди Великодня у 2023 р.

- Про стан техногенної та пожежної безпеки культових споруд під час проведення Великодня у 2023 р.

- Про організацію суспільно - корисних робіт воєнного стану.

- Про вжиття заходів щодо призначення компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи.

- Про здійснення заходів з благоустрою на території Овруцької громади.

- Про затвердження реєстру жилих приміщень доступних для безоплатного розміщення внутрішнього переміщення осіб в Овруцькій територіальній громаді, додати до реєстру будинок 45 с. Красносілка.

У даному засіданні брали участь начальник Коростенської РВА Юрій Тарасюк, командир  115 окремої бригади ТРО Віталій Маковський, старости старостинських округів та керівники відділів Овруцької міської ради.

В обговорені 1 та 2  питань взяли участь Юрій Тарасюк, та Віталій Макавський. Заслухавши доповідачів, члени виконкому одноголосно підтримали запропоновані проєкти рішень.

"На жаль, цьогоріч Великдень та поминальні дні пройдуть в умовах воєнного стану, тому саме ці питання порядку денного потребували детального розгляду та узгодження. Пріоритетним завданням для органів виконавчої влади є забезпечення безпекових заходів під час проведення Великодніх та поминальних днів.", - зазначив міський голова Іван Коруд.