Гіркий смуток війни вкотре торкнувся нашої Овруцької громади... 

  • 140

Фото без описуГіркий смуток війни вкотре торкнувся нашої Овруцької громади... 
16 квітня 2023 року помер інструктор відділення підготовки загальновійськових та танкових підрозділів ЦПП, капітан Ляшенко Віталій Федорович, який народився 11.01.1981  в с. Хлупляни Овруцької громади.
У 1998 році закінчив 11 класів Овруцького ліцею №1.
Останнім часом, разом з дружиною та сином, проживав у м. Київ.                                                                                  За власним бажанням,19.05.2022 року, був призваний  до лав ЗСУ.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.
Від імені всієї громади висловлюємо щирі співчуття дружині Аллі Валеріївні, сину Дмитру, матері Вірі Степанівні, батьку Федору Володимировичу, усім родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя – Віталія Федоровича – та розділяємо їх горе.
Схиляємо у скорботі голови перед пам'яттю земляка! Вічна та світла пам'ять Герою! Нехай душа покійного знайде вічний спокій…
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Про час і місце поховання захисника України  Віталія Федоровича Ляшенка буде повідомлено пізніше.