Графік та час проведення поминальних богослужінь на кладовищах Овруцької громади

  • 94

До відома громадян Овруцької ТГ!

Інформуємо Вас про графік та час проведення поминальних богослужінь на кладовищах нашої громади:

     1. Покалівський с.о

  • с. Скребеличі 23.04.2023 р. на 11: 00 год
  • с. Гаєвичі 24.04.2023 р. на 11: 00 год
  • с. Полохачів 24.04.2023 р. на 13: 00 год
  • с. Покалів 25.04.2023 р. на 09: 00 год
  • с. Коптівщина 25.04.2023 р. на 11: 00 год
  • с. Барвінкове 25.04.2023 р. на 13: 00 год
  • с. Дівошин, Караки, Заболоть 23.04.2023 р. на 09: 00 год
  • с. Слобода, Ясенець, Середня Рудня, Верхня Рудня, Нижня Рудня 23.04.2023 р. на 11: 00 год
  1. Руднянський с.о
  • с. Прилуки 23.04.2023 р. на 12: 00 год
  • с. Бережесть 23.04.2023 р. на 13: 00 год
  • с. Бірківське 16.04.2023 р. на 12: 00 год
  • с. Людвинівка 23.04.2023 р. на 12: 00 год
  • с. Рудня 11.04.2023 р. на 12: 00 год
  • с. Піхоцьке 23.04.2023 р. на 13: 00 год
  • с. Виступовичі 23.04.2023 р. на 12: 00 год
  • с. Борутине 23.04.2023 р. (неділя) на 13: 00 год
  •  
  1. Підрудянський с.о.
  • с. Підруддя 24.04.2023 р. (старе кладовище) на 11: 00 год
  • с. Яцковичі 09.05.2023 р. на 14: 00 год
  • с. Колосівка 30.04.2023 р. на 12: 00 год

        4. Зарічанський с.о

  • с. Заріччя 24.04.2023 р. 12: 00 год
  • с. Острів 25.04.2023 р. на 13: 00 год

      5. Великочернігівський с.о.

- с. Камінь 30.04.2023 р. на 11.00 год

-с. Велика Чернігівка (1) 22.04.2023 р. на 13: 00 год

-с. Велика Чернігівка  (2) 09.05.2023 р. на 13: 00 год

-с. Мала Чернігівка 23.04.2023 р. на 10: 00 год

-с. Богданівка 30.04.2023 р. на 13: 00 год

-с. Мамеч 06.06.2023 р. на 09: 00 год

-с. Привар 09.05.2023 р. на 12: 00 год

-с. Нивки  - конкретної дати немає, коли хто приїхав

-с. Степки, Журба, Маленовка, Ситовка, Желудівка, Грезиве, Підчаше – 23.04.2023р.

- с. Старий Переїзд, Деревці – 25.04.2023

6.Кирданівський с.о.

- с. Корчівка  24.04.2023 р. на 15: 00 год

- с. Кирдани  24.04.2023 р. на 09: 00 год

- с. Кирдани (Рулівщина)  24.04.2023 р. на 11: 00 год

7.Ігнатпільський с.о

-с. Рудня 18.04.2023 р. на 10: 00 год

-с. Млини 18.04.2023 р. на 12: 00 год

-с. Семени 18.04.2023 р. на 14: 00 год

-с. Ігнаптіль (нове кладовище) 19.04.2023 р. на 12: 00 год

-с. Ігнаптіль (старе кладовище) 19.04.2023 р. на 14: 00 год

8. Піщаницький с.о

- с. Мочульня  23.04.2023 р. на 16: 00 год

- с. Піщаниця  23.04.2023 р. на 10: 00 год

- с. Мишковичі 23.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Павловичі 23.04.2023 р. на 13.00 год

- с. Черепинки 23.04.2023 р. на 14.30 год

- с. Поліське (біля школи) 24.04.2023 р. на 09: 00 год

- с. Поліське (за селом) 24.04.2023 р. на 10: 30 год

- с. Черепин 24.04.2023 р. на 12.30 год

- с. Заськи 24.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Лукішки 22.04.2023 р. на 14.00 год

- с. Клинець 25.04.2023 р. на 09.00 год

- с. Коренівка 25.04.2023 р. на 11.30 год

- с. Коренівка (нагорянське) 25.04.2023 р. на 13.00 год

9 Левковицький с.о.

- с. Острови  20.04.2023 р. на 12: 00 год

- с. Хлупляни  22.04.2023 р. на 12: 00 год

- с. Левковичі  23.04.2023 р. на 12: 00 год

- с. Нагоряни  23.04.2023 р. на 14: 00 год

- с. Стугівщина  24.04.2023 р. на 11: 00 год

- с. Оленичі  25.04.2023 р. на 12: 00 год

10. Бондарівський с.о

- с. Бондарівка 22.04.2023 р. на 13.00 год

- с. Папірня 23.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Бондари 24.04.2023 р. на 13.00 год

11. Великофоснянський с.о

-с. М. Фосня 23.04.2023 р. на 12.00 год

-с. В. Фосня 25.04.2023 р. на 12.00 год

-с. В. Фосня (Сарнинки) 30.04.2023 р. на 12.00 год

-с. В. Фосня (Вереси) 29.04.2023р. на 12.00 год

-с. В. Фосня (Костюшки) 09.05.2023 р. на 12.00 год

-с. Невгоди 30.04.2023 р. на 12.00 год

-с. Веселівка 29.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Раківщина (біля ферми) 23.04.2023 р. на 15.00 год

- с. Раківщина (Річкова) – 23.04.2023 на 10.00 год

- с. Гуничі 30.04.2023 р. на 12.00

- с. В. Мошки 25.04.2023 р. на  15.00 год

- с. М. Мошки 25.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Слобода Новоселицька 30.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Новосілки 23.04.2023 р. на 12.00 год

12. Гошівський с.о

- с. Гошів 25.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Потаповичі 23.04.2023 р на 14.00 год

- с. Базарівка 23.04.2023 р. на 12.00

13. Великохайчанський с.

- с. В. Хайча 23.04.2023 р. на 15.00 год

- с. М. Хайча 23.04.2023 на 14.00 год

- с. Кобилин 25.04.2023 р. на 11.00 год

14. Норинський с. о

- с. Норинськ 23.04.2023 р. на 14.00 год

15. Шоломківський с. о

- с. Шоломки 23.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Довгиничі 24.04.2023 р. на 13.00 год

- с. Збраньки 24.04.2023 р. на 15.00 год

- с. С. Шоломківська 25.04.2023 р. на 15.00 год

- с. Жуки 25.04.2023 р. на 13.00 год

16. м. Овруч

Кладовище (об’їзна дорога біля с. Підруддя) – 25.04.2023 р. на 10.00 год

Кладовище (Кизили) – 23.04.2023 р. на 10.00 год

Військове кладовище (Гептари) 24.04.2023 р. на 12.00 год