Графік та час проведення поминальних богослужінь на кладовищах Овруцької громади

  • 739

До відома громадян Овруцької ТГ!

Інформуємо Вас про графік та час проведення поминальних богослужінь на кладовищах нашої громади:

     1. Покалівський с.о

  • с. Скребеличі 23.04.2023 р. на 11: 00 год
  • с. Гаєвичі 24.04.2023 р. на 09: 00 год
  • с. Полохачів 24.04.2023 р. на 11: 00 год
  • с. Покалів 25.04.2023 р. на 09: 00 год
  • с. Коптівщина 25.04.2023 р. на 11: 00 год
  • с. Барвінкове 25.04.2023 р. на 13: 00 год
  • с. Дівошин, Караки, Заболоть 23.04.2023 р. на 09: 00 год
  • с. Слобода, Ясенець, Середня Рудня, Верхня Рудня, Нижня Рудня 23.04.2023 р. на 11: 00 год
  1. Руднянський с.о
  • с. Прилуки 23.04.2023 р. на 12: 00 год
  • с. Бережесть 23.04.2023 р. на 13: 00 год
  • с. Бірківське 16.04.2023 р. на 12: 00 год
  • с. Людвинівка 23.04.2023 р. на 12: 00 год
  • с. Рудня 11.04.2023 р. на 12: 00 год
  • с. Піхоцьке 23.04.2023 р. на 13: 00 год
  • с. Виступовичі 23.04.2023 р. на 12: 00 год
  • с. Борутине 23.04.2023 р. (неділя) на 13: 00 год
  •  
  1. Підрудянський с.о.
  • с. Підруддя 24.04.2023 р. (старе кладовище) на 11: 00 год
  • с. Яцковичі 09.05.2023 р. на 14: 00 год
  • с. Колосівка 30.04.2023 р. на 12: 00 год

        4. Зарічанський с.о

  • с. Заріччя 24.04.2023 р. 12: 00 год
  • с. Острів 25.04.2023 р. на 13: 00 год

      5. Великочернігівський с.о.

-с. Камінь 30.04.2023 р. на 11: 00 год

-с. Велика Чернігівка (1) 22.04.2023 р. на 13: 00 год

-с. Велика Чернігівка  (2) 09.05.2023 р. на 13: 00 год

-с. Мала Чернігівка 23.04.2023 р. на 10: 00 год

-с. Богданівка 30.04.2023 р. на 13: 00 год

-с. Мамеч 06.06.2023 р. на 09: 00 год

-с. Привар 09.05.2023 р. на 12: 00 год

-с. Нивки  - конкретної дати немає, коли хто приїхав

-с. Степки, Журба, Маленовка, Ситовка, Желудівка, Грезиве, Підчаше – 23.04.2023р.

- с. Старий Переїзд, Деревці – 25.04.2023

6.Кирданівський с.о.

- с. Корчівка  24.04.2023 р. на 15: 00 год

- с. Кирдани  24.04.2023 р. на 09: 00 год

- с. Кирдани (Рулівщина)  24.04.2023 р. на 11: 00 год

 

7.Ігнатпільський с.о

-с. Рудня 22.04.2023 р. на 10: 00 год

-с. Млини 22.04.2023 р. на 12: 00 год

-с. Семени 22.04.2023 р. на 14: 00 год

-с. Ігнаптіль (нове кладовище) 23.04.2023 р. на 14: 00 год

-с. Ігнаптіль (старе кладовище) 23.04.2023 р. на 12: 00 год

 

8. Піщаницький с.о

- с. Мочульня  23.04.2023 р. на 16: 00 год

- с. Піщаниця  23.04.2023 р. на 10: 00 год

- с. Мишковичі 23.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Павловичі 23.04.2023 р. на 13.00 год

- с. Черепинки 23.04.2023 р. на 14.30 год

- с. Поліське (біля школи) 24.04.2023 р. на 09: 00 год

- с. Поліське (за селом) 24.04.2023 р. на 10: 30 год

- с. Черепин 24.04.2023 р. на 12.30 год

- с. Заськи 24.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Лукішки 22.04.2023 р. на 14.00 год

- с. Клинець 25.04.2023 р. на 09.00 год

- с. Коренівка 25.04.2023 р. на 11.30 год

- с. Коренівка (нагорянське) 25.04.2023 р. на 13.00 год

 

9 Левковицький с.о.

- с. Острови  20.04.2023 р. на 12: 00 год

- с. Хлупляни  22.04.2023 р. на 12: 00 год

- с. Левковичі  23.04.2023 р. на 12: 00 год

- с. Нагоряни  23.04.2023 р. на 14: 00 год

- с. Стугівщина  24.04.2023 р. на 11: 00 год

- с. Оленичі  25.04.2023 р. на 12: 00 год

 

10. Бондарівський с.о

- с. Бондарівка 22.04.2023 р. на 13.00 год

- с. Папірня 23.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Бондари 24.04.2023 р. на 13.00 год

 

11. Великофоснянський с.о

-с. М. Фосня 23.04.2023 р. на 12.00 год

-с. В. Фосня 25.04.2023 р. на 12.00 год

-с. В. Фосня (Сарнинки) 22.04.2023 р. на 12.00 год

-с. В. Фосня (Вереси) 30.04.2023р. на 12.00 год

-с. В. Фосня (Костюшки) 09.05.2023 р. на 12.00 год

-с. Невгоди 23.04.2023 р. на 13.00 год

-с. Веселівка 22.04.2023 р. на 13.00 год

- с. Раківщина (біля ферми) 23.04.2023 р. на 15.00 год

- с. Раківщина (Річкова) – 23.04.2023 на 10.00 год

- с. Гуничі 30.04.2023 р. на 12.00

- с. В. Мошки 25.04.2023 р. на  15.00 год

- с. М. Мошки 25.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Слобода Новоселицька 30.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Новосілки 23.04.2023 р. на 12.00 год

 

12. Гошівський с.о

- с. Гошів 25.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Потаповичі 23.04.2023 р на 14.00 год

- с. Базарівка 23.04.2023 р. на 12.00

 

13. Великохайчанський с.о

- с. В. Хайча 23.04.2023 р. на 15.00 год

- с. М. Хайча 23.04.2023 на 14.00 год

- с. М. Кобилин 25.04.2023 р. на 11.00 год

- с. М. Кобилин (Круки) 25.04.2023 р. на 13.00 год

14. Норинський с. о

- с. Норинськ 23.04.2023 р. на 14.00 год

 

15. Шоломківський с. о

- с. Шоломки 23.04.2023 р. на 12.00 год

- с. Довгиничі 24.04.2023 р. на 13.00 год

- с. Збраньки 24.04.2023 р. на 15.00 год

- с. С. Шоломківська 25.04.2023 р. на 15.00 год

- с. Жуки 25.04.2023 р. на 13.00 год

 

16. м. Овруч

Кладовище нове (об’їзна дорога біля с. Підруддя) – 25.04.2023 р. на 10.00 год

Кладовище (Кизили) – 23.04.2023 р. на 10.00 год

Військове кладовище (Гептари) 24.04.2023 р. на 12.00 год

 

Організувати автобусний підвіз людей до кладовищ с. Степки, Журба, Маленовка, Ситовка, Желудівка, Грезиве, Підчаше, Старий Переїзд, Деревці не представляється можливим, у зв’язку із відсутністю проїзду по дорогах до вказаних населених пунктів.

 

 Відділ цивільного захисту, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та комунікацій з громадськістю Овруцької міської ради