В Овручі відзначили День прикордонника України

Фото без опису30 квітня в Україні відзначають День прикордонника.

Прикордонник – це професія сильних та впевнених людей. Адже,  за всіх часів непорушність кордонів була однією з головних ознак могутньої держави, її спроможності захистити свої національні інтереси, протистояти будь-яким посяганням на територіальну цілісність і суверенітет.

Сьогодні,  з нагоди Дня прикордонника України, в Овруцькій міській раді відбувся урочистий захід.

З вітальним словом до присутніх звернулися: Овруцькій міський голова Іван Коруд, командир Віталій Маковський, комендант прикордонної комендатури Дмитро Кошельник, начальник відділу прикордонної служби Микола Хмельницький, начальник відділу РТЦК та СП  Ігор Кобельчук, командири в/ч Олексій Абдурахманов та Вадим Олійник.

Міський голова Іван Коруд вручив  прикордонникам грамоти Овруцької міської ради.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять  всіх загиблих в російсько-українській війні.

Очільник громади Іван Коруд зазначив, що прикордонники - це вартові державних рубежів, їх служба – опора нашого захисту, надійний спокій всієї країни. Сьогодні, коли вся Україна живе в умовах війни, вони гідно стоять  на захисті країни та її територіальної цілісності, пильнують кожен сантиметр рідної землі, з честю виконують свій конституційний обов'язок, вірні присязі та українському народу.

Надалі відбувся святковий концерт,  учасники якого  підтримали присутніх патріотичними композиціями. Яскраве виконання сучасних українських пісень підняло бойовий дух прикордонників.

На знак глибокої шани до  ратного подвигу Захисників України присутні поклали квіти до стели «І мертвим і живим захисникам України в російсько-українській війні».