Овруцька громада отримала гуманітарну допомогу від фонду «Україна для Героїв»

Фото без описуОвруцька громада отримала гуманітарну допомогу від керівника фонду «Україна для Героїв» та депутата Рівненської міської ради Олександри Коваленко, за сприяння Народного депутата України Тетяни Циби.

Гуманітарну допомогу розподілено, для подальшої роздачі людям, які її потребують, між Центром надання соціальних послуг (підгузки для дорослих (потребує 147 людей громади)) та КНП «Овруцький Центр первинної медико – санітарної допомоги» (підгузки для дорослих, побутову хімію та господарські товари (потребує 180 людей)).

Виконавчий комітет Овруцької міської ради висловлює безмежну вдячність Вам, пані Тетяно та Вам, пані Олександро, за активну життєву позицію, підтримку нашої громади у непрості часи воєнного стану, за співпрацю та глибоке розуміння ситуації, за вашу людяність, доброту, щедрість, безкорисливість.

Вам - міцного здоров’я та наснаги, мати бажання і сили діяти на користь нашої держави, нашої громади! Нових Вам успіхів й здобутків.