​​​​​​​Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

  • 158

Фото без описуВсеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

В межах Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської (далі — Ініціатива), та з метою інформаційного супроводження Ініціативи Міністерство культури та інформаційної політики України звертається до вас з наступним.

Громадська організації «Безбар’єрність» виконавчий партнер зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я в межах ініціативи Олени Зеленської розробило ряд візуальних та аудіовізуальних матеріалів. Ці матеріали покликані навчити українців піклуватися про своє психічне здоров’я.

Виготовлення візуальних та аудіовізуальних матеріалів відбувалося за експертної підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я України.

МКІП надає вам наступні матеріали для поширення:1) Відеоролики відповідних форматів для поширення на телеканалах і в мережі інтернет доступні за посиланням:https://drive.google.com/…/1Bp9IJBNAGOt0XQ2xtJFpBe0LfZE….Висновок Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про відповідність відеороликів критеріям соціальної реклами знаходиться за посиланням:https://drive.google.com/…/1b1G5nRzZkzYcjmj6nBWeq0…/view

2) Аудіоролики для поширення серед радіостанцій доступні за посиланням: https://drive.google.com/…/1bgUo_5-tEcVHpvzONR4qB….Висновок Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про відповідність аудіороликів критеріям соціальної реклами знаходиться за посиланням:https://drive.google.com/…/1v0jCzoOKSqYnaBh5opv0Uj…/view.

3) Макети зовнішньої реклами для поширення на площах зовнішньої реклами, а саме макети бордів (3м х 6м), сітілайтів (4м х 2м та 1,2м х 1,8м), постерів (форматів А1, А2, А4) та спеціальні макети для розміщення на площах реклами в метрополітені (для областей, де є метрополітен). Макети зовнішньої реклами знаходяться за посиланням — https://drive.google.com/…/1mhUqgjL92QHefeHxYL2K69h….

Крім того, МКІП просить вас забезпечити поширення зазначених візуальних та аудіовізуальних матеріалів на відповідних до форматів інформаційних каналах вашого відомства та інформаційних каналах підпорядкованих організацій.

Просимо звернути вашу увагу на пропозиції щодо розміщення.

При формуванні сітки мовлення та дистрибуції аудіовізуального контенту в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської просимо врахувати такі пропорції для розміщень:

4 відеоролики, вихідні файли яких пронумеровано — 1, 2, 3, 4: в плані ефірів до 30 квітня.Для телеканалів в таких пропорціях:

З 4 по 15 квітня:1-й ролик — 40% показів;2-й, 3-й та 4-й — по 20% показів.

З 16 по 30 квітня:Всі чотири відеоролики в одній пропорції по 25%.

Графік виходу відеороликів для соціальних сторінок і інших ресурсів в мережі інтернет:

Один ролик в тиждень згідно з нумерацією. Щодо радіороликів.Всього 8 радіороликів (по 4 ролики з озвучкою чоловічим та жіночим голосами) – всі у рівних пропорціях.

Щодо зовнішньої реклами. Сюжети розміщуються в рівних пропорціях на міста відповідно до форматів.

Також надсилаємо вам інструкцію щодо використання єдиного стилю інформаційних матеріалів (Дизайн гайд, додаток 2) та комунікаційну рамку за посиланням — https://docs.google.com/…/1QvYldxFkYCq-HPGkb1Yd…/edit.

Просимо вас використовувати Дизайн гайд та комунікаційну рамку під час створення інформаційних матеріалів в межах Ініціативи.

Просимо надати звіт щодо поширення вказаних матеріалів до 15 травня 2023 року офіційним листом та на пошту mkipinform@gmail.com (Дизайн гайд, додаток 2 на фото)

Дякуємо вам за підтримку суспільно важливої Ініціативи!