ВІТАННЯ ОВРУЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІВАНА КОРУДА З НАГОДИ ДНЯ ВИШИВАНКИ

Фото без описуДорогі Овручани!

Щиро вітаю Вас із Всесвітнім Днем Вишиванки!

Вишиванка – це символ Батьківщини, дзеркало української душі, неповторна ідентичність та самобутність нашого народу, яка несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Наш український народ працьовитий, щедрий на таланти, здібний, обдарований. Якщо працювати - то до сьомого поту, якщо творити - то щось неповторне та унікальне.

Вишита сорочка – оберіг людини.

Вишитий рушник – доля народу.

Вишита скатертина – достаток нації.

З початку повномасштабної російсько - української війни - День вишиванки для українців набув особливого значення. Цей день став символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ.

Тож нехай Вишиванка стане непробивною бронею для кожного нашого Захисника, чи Захисниці та вбереже їх в бою від ворожої кулі. Нехай Вишиванка стане кодом нашої Перемоги!

Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу кожному з Вас здоров’я, натхнення, добра, злагоди, мирного неба та якнайшвидшої, бажаної Перемоги.

Слава усім, хто шанує історію України та зберігає її духовні цінності!

Слава Героям! Слава Україні!

З повагою, міський голова                   Іван Коруд