ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови

КМУ №710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів»

(за змінами)

Замовник: Овруцька міська рада, код ЄДРПОУ 04053370

Місцезнаходження: 11101, Житомирська область, м. Овруч, вул. Т.Шевченка, 31-А

Найменування предмета закупівлі: Квадрокоптер DJI Matrice 30TВид процедури: відкриті торги з особливостями

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-18-000411-a

Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі: 440 000 грн з ПДВ.

Очікувану вартість предмету закупівлі визначено виходячи із розміру бюджетних призначень на 2023 рік.

Очікувана вартість Товару визначена згідно з наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» (зі змінами). При визначені очікуваної вартості закупівлі здійснено аналіз ринку, розглянуто загальнодоступну інформацію, яка міститься у відкритих джерелах (на сайтах постачальників, дані в електронній системі закупівель prozorro), а також використано інформацію отриману шляхом проведення усних ринкових консультацій.

Інформація про необхідні технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:

Модель

Matrice 30T

Управління / Передавач

Пульт д/у

Максимальна роздільна здатність камери

Підвіс для камери

GPS-передавач

Час роботи

41 хвилина

Радіус дії

18 км

Дальність польоту, м

Елементи живлення моделі

Li-Pol 21.6В (5880 мАч)

Час польоту, хвилин

Тип двигуна

Електродвигун

Максимальна швидкість км/год

82.8

*З FPV, Зі стабілізацією, Слідування за об'єктом, Складаний, З тепловізором

Поставка Товару здійснюється у строк до 20.06.2023 р. за адресою Замовника: Житомирська обл., м. Овруч, вул. Т.Шевченка, 31-А.