В Овруцькій міській раді відбулася робоча нарада щодо укриття населення у захисних спорудах

Фото без опису07.06.2023 р в Овруцькій міській раді відбулася робоча нарада, під головуванням Овруцького міського голови Івана Коруда, за участі Овруцького РВ Національної поліції України в Житомирській області, Коростенського районного відділу ДСНС України, керівників підприємств, установ та організацій, пройшло обговорення стану захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів, об’єктів подвійного призначення на предмет цілодобового доступу громадян до захисних споруд та забезпечення об'єкта фонду захисних споруд необхідним  обладнанням, інвентарем  з поновленням показчиків місць знаходження та руху до них.

За Розпорядженням Овруцького міського голови Івана Коруда створені рейдові групи з працівників Національної поліції та відділу ДСНС щодо перевірки вільного і безперешкодного доступу до захисних споруд цивільного захисту.