Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі «Поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян від поховання яких відмовились рідні, знайдених невпізнаних трупів »

( відповідно до пункту 4¹ постанови КМУ від 11.10.2016 No 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний

код замовника, його категорія: Комунальне підприємство «Овруч» Овруцької міської ради, 11100, Україна, Житомирська область, м. Овруч, вул. І.Франка,5 А, код ЄДРПОУ 40569774, категорія Замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

2. Ідентифікатор  закупівлі:

UA-2023-05-03-003713-a

3. Назва предмету закупівлі:

Поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян від поховання яких відмовились рідні, знайдених невпізнаних трупів (ДК 021:2015 – 98370000-7 – Поховальні послуги).

4. Обсяги закупівлі:

Потреба визначена на підставі аналізу фактичної кількості  поховань  за 2022 рік підприємством

15 поховань (осіб)

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до державних стандартів та технічних вимог /додаток №3 закупівлі UA-2023-05-03-003713-a/

6. Розмір бюджетного призначення

або очікувана вартість предмета закупівлі:  120 000 гривень.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом порівняння ринкових цін з використанням загальнодоступної інформації  щодо ціни, яка міститься у електронній системі закупівель «Ргozorro» за аналогічним предметом закупівлі в порядку, передбаченому виробничими та організаційно-розпорядчими документами Замовника з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами) .