Звернення міського голови Івана Коруда до жителів громади

Фото без описуШановні Овручани!

У зв’язку з тим, що на офіційну соціальну сторінку Facebook Овруцької міської ради надходять численні повідомлення від жителів громади із запитами про те, чи буде організовуватися додаткова гуманітарна допомога жителям Херсонської області. Доводжу до відома, що зважаючи на масштабні руйнування на Херсонщині, на даний час, збір коштів та гуманітарної допомоги тимчасово призупинено, у зв’язку із забезпеченням першочергових потреб жителів Херсонщини.

За потреби постраждалих жителів Херсонської області,  збір гуманітарної допомоги обов’язково буде відновлено. Слідкуйте за повідомленнями на офіційному сайті Овруцької міської ради та соц. мережі  Facebook.

Щиро вдячний за ваше бажання допомогти, за те, що не залишаєтесь осторонь людського горя та вносите свій посильний внесок на відновлення постраждалої Херсонщини, за вашу небайдужість та чуйність.

З повагою та вдячністю, міський голова       Іван Коруд