Вітання Овруцького міського голови Івана Коруда з Днем дільничного офіцера поліції України

Фото без описуШановні дільничні інспектори поліції та ветерани!

Щиро вітаю вас із професійним святом - – Днем дільничного офіцера поліції України.

Професія дільничного – одна з найскладніших і найвідповідальніших серед інших поліцейських професій.

Вона часто непомітна, але вкрай важлива для людей. Наскільки професійно ви виконуєте свою справу – настільки спокійніше почуваються мешканці нашої громади.

Сьогодні, коли вся Україна живе в умовах війни, Ви щоденно забезпечуєте спокій, правопорядок та безпеку населення, гідно стоїте на захисті країни та її територіальної цілісності, з честю виконуєте свій конституційний обов'язок, залишаєтесь вірні присязі та українському народу.

Щиро дякую Вам за постійну підтримку громадського правопорядку, захист інтересів та життя громадян, профілактику злочинів та правопорушень, за самовіддану працю, вірність обраній професії.

Бажаю Вам завжди зберігати стійкість духу, мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення. Хай вас супроводжують успіхи у службі, розуміння та підтримка рідних, благополуччя, якнайшвидшої перемоги та мирного небо над головою, міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди та успіхів!

Нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях людей.

З повагою, міський голова     Іван Коруд