В  Овруцькому відділенні  поліції відбулося урочисте нагородження дільничних офіцерів

Фото без описуНа передодні Дня дільничного офіцера поліції в Україні та з нагоди відзначення 100 – річчя від дня  створення служби дільничних офіцерів поліції  в  Овруцькому відділенні  поліції відбулося урочисте нагородження дільничних офіцерів трьох громад: Овруцької, Гладковицької та Словечанської.

У заході взяли участь Іван Коруд Овруцький міський голова, Микола Буховець Гладковицький сільський голова та Володимир Трикиша Словечанський сільський голова, привітали дільничних офіцерів поліції та вручили грамоти за їх самовіддану службу.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник Овруцького відділу Національної поліції України в Житомирській області, підполковник Юрій Кондрацький, який відзначив, що дільничні офіцери поліції завжди поряд з людьми, знають проблеми кожного та залишаються надійним плечем для жителів громади.

Овруцький міський голова Іван Коруд подякував офіцерам за службу та відмітив: «Робота дільничного офіцера - це відповідальна й нелегка місія, особливо, в умовах війни, ви щоденно забезпечуєте спокій, правопорядок та безпеку населення, гідно стоїте на захисті країни та її територіальної цілісності, з честю виконуєте свій конституційний обов'язок, залишаєтесь вірні присязі та українському народу.»

На згадку про цей день, присутні зробили спільне фото.