Привітання міського голови Івана Коруда з Днем батька

  • 189

Фото без описуВітаю всіх чоловіків, які носять горде звання  – батько!

В третю неділю червня щорічно відзначається День батька.

Роль батька у вихованні дитини не менш важлива, ніж материнська.

Батько для дитини -   це втілення мудрості і сили, доброти і справедливості, мужності, героїзму та сталевої витривалості. Саме мужність і сила батьківського характеру вчить дітей долати труднощі, спонукає перемагати, виховує волю, рішучість, послідовність і завзятість в досягненні цілей або відстоюванні поглядів. 

То ж у День батька від усього серця щиро вітаю усіх чоловіків, котрим поталанило бути батьками. Будьте добрим прикладом і надійною підтримкою для своїх дітей.

Окрема вдячність тим батькам, котрі сьогодні не можуть святкувати зі своїми сім’ями, бо  зі зброєю в руках захищають рідну землю на передовій. Ви найкращі. Вірю, що найближчим часом ви повернетеся до своїх дітей та подаруєте їм тепло і радість батьківства.

З нагоди цього дня бажаю усім вам здоров’я, щастя, благополуччя та Божого благословення, чистого неба, яскравого сонця і великих успіхів у всьому! Хай ангел охоронець береже вас завжди і всюди. А ваші діти зростають вам на радість, на допомогу. Нехай їхні здобутки приносять тільки гордість.

Миру, злагоди, натхнення! Швидкого закінчення війни! Нехай українські сім’ї воз’єднаються.

Схиляю голову перед світлою пам’яттю татусів, які оберігають своїх дітей з небес. Ви завжди у наших серцях.


З повагою, міський голова                           Іван Коруд