Вітання Овруцького міського голови з Днем фермера

Фото без описуШановні фермери!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем фермера.

Фермер – це покликання, цією справою займається справжній господар, який не боїться фізичної праці, любить землю та всією душею віддається цій нелегкій справі.

Завдяки вашій наполегливій праці, витримці та стійкості фермерство живе та розвивається. На ваших руках  продовольчий добробут нашої країни, тому ви не знаєте ні свят, ні вихідних.

Дякую Господу Богу та кожному з вас, що з першого дня війни відгукнулися на моє звернення, об’єднавшись значно допомогли жителям громади.

Ви постійно тримаєте свій фермерський фронт та  долучаєтесь до підтримки Збройних сил України.

Завдячуючи вам в оптимальні терміни завершилася посівна.

Висловлюю глибоку вдячність кожному із  вас за вагомий внесок у вирішені питання продовольчої безпеки  громади та країни.

Бажаю здоров’я, високих врожаїв та гарної погоди. Нехай колосяться щедрими врожаями засіяні ниви! Мирного неба,  перемоги та Божого благословення Вам та Вашим родинам!

Будемо із хлібом – будемо у безпеці!

З повагою, міський голова         Іван Коруд