Благодійна допомога для ЗСУ від небайдужого волонтера Данила Немодрука

Фото без описуБлагодійність завжди була властива українському народу.

В нелегкий для України час, коли весь світ єднається у відчайдушній боротьбі з росією, небайдужі громадяни роблять все, щоб хоч трішки допомогти, в першу чергу - Захисникам ЗСУ.

Це підтверджує волонтер з Овруча Данило Немодрук, котрий постійно збирає та передає кошти на потреби ЗСУ. Цього разу молодий чоловік передав  до Овруцької міської ради суму у розмірі 5600 грн. Данило побажав, щоб його внесок долучили до збору коштів на автомобіль для ЗСУ.

Дуже приємно, що Данило вболіває за наших захисників та Україну.

Добрі справи не залишаються непоміченими.

Щиро дякую Данилу та всім, хто долучився до збору коштів. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Даниле, бажаю Вам здоров’я, невичерпної енергії та перемоги! Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе

З повагою, міський голова    Іван Коруд