До уваги молоді Житомирщини! Долучайтеся до Всеукраїнського конкурсу есе та малюнків “Я маю ПРАВО на життя”

  • 67

Фото без описуНавчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у травні-червні 2023 року за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України проводить Всеукраїнський конкурс есе та малюнків “Я маю ПРАВО на життя”.

Метою конкурсу є привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганда європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

Конкурс проводиться серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, початкової мистецької освіти, членів дитячих молодіжних громадських організацій України.

Роботи (малюнки) учасників конкурсу до 30 червня 2023 року можна надіслати поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права). Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: nnip@udu.edu.ua.