Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, та визнання такими, що втратили чинність, деяки

  • 2516

 Шановні жителі Овруцької громади!

На офіційному сайті Державного агентства Управління зоною відчуження розміщено повідомлення про оприлюднення проєкту Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України».

Доводимо до Вашого відома, що згідно з переліком проєкту Постанови, до 3 зони гарантованого добровільного відселення не включаються населені пункти Овруцької міської територіальної громади.

4 липня 2023 р. буде проведено засідання позачергової сесії Овруцької міської ради, на якому буде прийнято відповідне звернення до Верховної Ради України та  Кабінету Міністрів України, щодо недопущення прийняття даного проєкту Постанови КМУ.

                                         Овруцька міська рада

 

Державне агентство України з управління зоною відчуження повідомляє про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України».

Метою прийняття проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» (далі – проєкт акта) є приведення нормативно-правових актів щодо віднесення населених пунктів до зон радіоактивного забруднення у відповідність із Законом України від 28 грудня 2014 р. № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» та експертними висновками про радіологічний стан населених пунктів, підготовленими за результатами проведеної у 2011 році загальнодержавної дозиметричної паспортизації.

Проєкт акта та пояснювальна записка до нього розміщено на вебсайті Державного агентства України з управління зоною відчуження за посиланням: https://dazv.gov.ua/ua/plugins/userPages/1100

Зауваження, коментарі та пропозиції до проєкту акта просимо надати до 22 липня 2023 року в електронній формі на адресу Державного агентства України з управління зоною відчуження: sw@dazv.gov.ua (завідувач сектору з наукової роботи, тел. 594-82-43).

Звіт про результати громадського обговорення буде розміщено на вебсайті Державного агентства України з управління зоною відчуження.

пояснювальна записка.doc

Перелік актів КМУ.pdf

Проєкт акта.pdf

Перелік населених пунктів.pdf