Вітання Овруцького міського голови Івана Коруда з днем Національної поліції України

Фото без описуШановні працівники поліції та ветерани!

Для мене честь вітати Вас із вашим професійним святом – днем Національної поліції України.

Ви завжди стоїте на варті порядку та безпеки нашої громади, а ваші зусилля та праця допомагають нам відчувати себе захищеними та вільними.

Робота поліцейського вимагає  високого професіоналізму та зразкової дисципліни. Ви підтримуєте спокій та безпеку в нашій громаді.

На превеликий жаль, своє професійне свято Ви зустрічаєте в умовах воєнного стану. Війна – це тяжкий виклик для кожного з Вас, адже Ви нарівні з іншими українськими воїнами захищаєте країну на передовій.

Допомагаєте людям під час обстрілів, забезпечуєте евакуацію населення, допомагаєте доправляти гуманітарні вантажі, захищаєте територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

Доземний уклін Вам за вашу працю!

Дякую вам за сумлінну службу! Нехай у ваших родинах завжди панує затишок та добробут.

Щиро бажаю Вам перемоги, мирного неба над головою, міцного здоров’я, родинного щастя та достатку!

Слава Україні Героям Слава!

З повагою, міський голова      Іван Коруд