Відкриття меморіальної дошки Герою - Ляшенку Віталію Федоровичу

Фото без опису11 липня 2023 р. на території Овруцького ліцею №1 Овруцької міської ради відбувся мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки на честь випускника ліцею, учасника російсько – української війни  Ляшенка  Віталія Федоровича.

Пам’ятний знак на фасаді ліцею,  знову і  знову  буде нагадувати  нам  про  Захисника, який віддав своє життя за Україну.

На урочистій церемонії були присутні рідні загиблого, друзі, секретар Овруцької міської ради Віктор Кисіль, начальник відділення рекрутингу та комплектування 1 – го відділу Коростенського РТЦК та СП, капітан Ольга Устінова, колектив Овруцького ліцею №1 на чолі з директором Анатолієм Невмержицьким.

Згадали подвиг Героя та всіх українців, які загинули за незалежність та територіальну цілісність України.

Присутні вшанували пам’ять загиблого Героя та всіх Захисників Овруччини хвилиною мовчання. Після чого учасники заходу поклали квіти на знак великої шани та вічної пам’яті.

Щирі слова підтримки та співчуття прозвучали також і на адресу родини загиблого Героя.

Право відкрити меморіальну дошку було надано рідним Ляшенка  Віталія Федоровича.

Настоятель Свято – Макарівського храму Православної церкви України отець Олександр освятив меморіальну дошку та помолився за упокій душі загиблого Героя.