На жаль, маємо повідомлення про загибель Захисника України - Чередька Дмитра Володимировича

Фото без описуНа жаль, маємо повідомлення про загибель Захисника України, жителя Овруцької громади.

11 липня 2023 року поблизу н. п. Приютне Пологівського району Запорізької області під час виконання обов'язків військової служби при захисті Батьківщини загинув солдат Чередько Дмитро Володимирович, житель м. Овруч.

Навчався Дмитро Володимирович в Овруцькій школі № 2.

Прощання з Героєм та поховання відбудеться завтра, 19.07.2023р:

- 10 год 00 хв – церемонія відспівування загиблого Захисника -  вдома за адресою: вул. Древлянська 12/1 м. Овруч;

- прощальна хода вулицею Древлянська – площею Вокзальна – вулицями Героїв Майдану — І. Богуна – Т. Шевченка;

- 11 год 00 хв -  відбудеться мітинг біля стели «І мертвим і живим захисникам України в російсько-українській війні» та стенда «Пам’ятаємо кожного, хто захищав суверенітет та територіальну цілісність України».

Поховають Героя на цвинтарі  м. Овруч (нове кладовище с. Підруддя).

Словами важко передати біль утрати, який сьогодні в серці кожного жителя громади.

Щиро співчуваємо матері Марії Миколаївні, рідним, близьким, друзям, бойовим побратимам справжнього патріота рідної землі, який віддав за Україну найдорожче, що мав - власне життя. Поділяємо ваше горе. Сумуємо разом з вами!

Вічна пам'ять і вічна слава Герою!