Фото без описуОбґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

«Будівництво систем  поверхневого водовідведення по вул. Миру, вул. Північна, вул. Леоніда Каденюка в м. Овруч Коростенського району Житомирської області» (код 45330000-9 згідно ДК 021:2015-Водопровідні та санітарно-технічні роботи)

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне

використання державних коштів» (зі змінами))

1.

Назва предмета закупівлі

згідно коду  ДК 021:2015-45330000-9:Водопровідні та санітарно-технічні роботи.

2.

Замовник

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради, код ЄДРПОУ 41836808.

3.

Вид процедури

Відкриті торги з особливостями

4.

Ідентифікатор закупівлі

UA-2023-07-20-008363-a

5.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі наведена в Додатку №2 тендерної документації на закупівлю. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації.

6.

Очікувана вартість предмета закупівлі

2 570903 грн. 00 коп.(два мільйони п’ятсот сімдесят тисяч дев’ятсот три гривні 00 коп.) з ПДВ.

7.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість робіт з будівництва, капітального ремонту та реконструкції визначається згідно Кошторисних нормУкраїни «Настанови з визначення вартості будівництва» затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку України 01.11.2021 №281 відповідно до розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації. Дана норма закріплена у наказі Мінекономіки від 18.02.2020 №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», який встановлює порядок визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі товарів, робіт та послуг, закупівля яких здійснюється відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі». При визначенні очікуваної вартості використовуємо зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва.

8.

Обгрунтування розміру бюджетного призначення

Тендерною документацією передбачено термін реалізації проекту 2023 рік.  Рішенням сесії Овруцької міської ради від 27 квітня 2023 року №1827 «Про затвердження проектно-кошторисної документації, зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкту будівництва» було затверджено кошти на реалізацію проекту «Будівництво систем  поверхневого водовідведення по вул. Миру, вул. Північна, вул. Леоніда Каденюка в м. Овруч Коростенського району Житомирської області» у сумі 2 683 657 грн.00 коп.