Жителі Овруцької громади вийшли на мітинг проти скасування чорнобильських пільг

Фото без опису21 липня 2023 року біля Овруцької міської ради жителі громади зібралися з вимогою не виключати Овруцьку громаду з переліку населених пунктів, які входять до «чорнобильської зони».

Жителі Овруччини є потерпілими внаслідок аварії на ЧАЕС, тому вкрай схвильовані та обурені порушенням їхніх прав на рівні Кабінету Міністрів, адже це вплине на їх соціальні гарантії з боку держави.

Під час громадського обговорення було заслухано позиції присутніх, Овруцький міський голова прозвітував про пророблену роботу з даного питання.

Одностайно визнано цю Постанову не обґрунтованою.

За результатами зустрічі,  підготовлено пакет документів до Народних депутатів України, щодо доопрацювання чорнобильського законодавства та звернення уваги на соціальну безпеку населення України та передано, того ж дня, Олені Шуляк у м. Звягель  під час зустрічі робочої групи представників Коростенського району.

На даний час, проєкт Постанови у поточній редакції знято з обговорення.