Привітання міського голови Івана Коруда з Днем медичного працівника

Фото без описуШановні медичні працівники та ветерани охорони здоров’я Овруцької громади!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника.

Прийміть сердечну подяку за Вашу благородну працю, високу професійність, моральність та лікарську честь, адже здоров’я, для кожного з нас, – головне багатство, без якого неможливе  повноцінне життя, тому ваша праця завжди була і залишається затребуваною і шанованою.

Ви повертаєте хворим радість одужання. Саме у  руках лікаря життя людини від самого  її народження.

Зі словами щирої вдячності звертаюся сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей.

Особливо приємно відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет.

Велика вдячність кожному медичному працівнику за людяність, душевність та співпереживання та за ваш міцний медичний фронт, який ви тримаєте від початку повномасштабного російського вторгнення.

Багато ваших колег, рідних, близьких перебувають в зоні бойових дій, прошу Всевишнього, щоб кожен із них повернувся до рідної домівки здоровим і не ушкодженим.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа  буде приємною місією для кожного з Вас!

З повагою та найкращими побажаннями                 міський голова Іван Коруд