Урочистий захід з нагоди відзначення Дня медичного працівника відбувся в Овручі.

Фото без описуДень медичного працівника відтепер відзначається 27 липня. Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський.

Учора урочистим заходом Овруч відзначив День медичного працівника. Професія медика є надзвичайно важливою і незамінною для суспільства. Лікарі, медсестри, фельдшери та інші медичні фахівці виконують надзвичайно важливу місію - збереження життя, поліпшення здоров’я.

Почесним гостем свята став друг та меценат Овруцької громади, зокрема КНП «Овруцька міська лікарня», керівник благодійного фонду «Хлібний дім» - Аркадій Нухимович Маргуліс.

Слова привітання з нагоди свята та грамоти медики отримали від директорів КНП «Овруцька міська лікарня» Валентини Шубан та КНП «Овруцький ЦПМСД» Олександра Шевчука, Словечанського сільського голови Володимира Трикиши,  Гладковицького сільського голови Миколи Буховця, помічника Народного депутата України Володимира Арешонкова – Віктора Гриневича.

Овруцький міський  голова Іван Коруд висловив свою вдячність та високу оцінку громадській позиції медичних працівників, зауваживши, що  вони своєю самовідданою працею, покращують здоров'я і добробут жителів нашої громади. Приємним моментом стало, що окрім вітального слова грамот та почесних грамот  від Овруцької міської ради, міський голова Іван Коруд вручив ордери на жилі приміщення десятьом медичним працівникам.

Під час заходу, серед медичних колективів панувала атмосфера душевного тепла та затишку.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять колег, які, на жаль, білими лебедями відлетіли за земний обрій.

Вокальні та хореографічні номери від працівників відділу культури стали хорошим доповненням свята.