У Франції відбудеться виставка картин Овруцької Малої академії народних мистецтв та ремесел

  • 171

                Фото без опису                 У кінці березня четверо очільників українських громад, в тому числі і нашої, відвідали Францію, аби ознайомити тамтешні громади з ситуацією в Україні та налагодити партнерські зв’язки. Після цього Овруч прийняв делегацію з французького міста Плек-Л’Ермітаж на чолі з мером Тібо Гіньяром.

Тібо Гіньяр познайомився з представниками Овруцької Малої академії народних мистецтв та ремесел та поспілкувався з народним художником України Миколою Климовичем, який створює унікальні картини із соломи. Для гостей організували невелику мінівиставку робіт.

В доробку митця понад 100 картин. І головне, що свої знання він передає дітям.

В результаті проведених зустрічей та обговорень 12.06.2023 року Тібо Гіньяр надіслав запрошення з метою  проведення виставки картин Малої академії народних мистецтв та ремесел та обговорення проєкту Угоди про партнерство та співпрацю до міста  Плек-Л’Ермітаж.

Під час навчального процесу вихованці Малої академії змагалися між собою, в результаті 10 учнів на чолі з директором будуть представляти роботи Малої академії у Франції з 16 по 28 серпня. Виставка  «В серці з Україною» буде присвячена до Дня незалежності України.

Роботи вихованців вже побували в США, Африці та низці європейських країн.  Тепер до цього списку додається і Французька Республіка.