Трагічна звістка про загибель мужнього воїна – захисника - Олександра Володимировича Духновського

Фото без описуТрагічна звістка про загибель мужнього воїна – захисника надійшла до Овруцької громади.

8 серпня 2023 р. під час виконання службових обов’язків в н. п. Авдіївка Покровського району Донецької області загинув солдат Збройних Сил України Духновський Олександр Володимирович,  27.05.1985 р. н., житель с. Заріччя.

Навчався в Овруцькій школі №4.

Закінчив Житомирський Державний Університет імені Івана Франка за спеціальністю "Журналістика".

Тривалий час працював у ЗМІ.

Біль розриває серця всіх тих, хто знав, любив і поважав Олександра Володимировича.

Щиро співчуваємо батьку Володимиру Івановичу, брату, рідним, близьким, бойовим побратимам. Розділяємо ваше горе.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Захисника.

Вічна слава Герою!