Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» вже понад 23 роки розробляє і втілює дієві програми впровадження змін. «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!».

  • 200

Фото без описуГромадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» повідомляє, що вже понад 23 роки розробляє і втілює дієві програми впровадження змін.

Основні напрямки діяльності організації є: активізація мешканців громад, розширення участі людей в ухваленні суспільно важливих рішень; розвиток активної життєвої позиції та творчого потенціалу, професійна орієнтація; впровадження програм з працевлаштування, відкриття власної справи, підвищення економічної спроможності населення.

3 2006 року команда організації допомагає молоді та жінкам в забезпеченні економічної сталості, у тому числі через посилення їх участі на ринку праці. 3 2014 року організація долучилась до програм реагування на військове вторгнення рф в Україну, надаючи підтримку ВПО, в тому числі через посилення спроможностей у зайнятості та самозайнятості. Так, у 2021 році організація вже мала успішний досвід проведення онлайн ярмарку вакансій для молоді Донецької та Луганської областей. Наразі, у межах програми “Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес” ГО проводить підготовку до онлайн заходу “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!” для молодих людей у віці 16-35 років та мешканців Житомирської області, що відбудеться 30 серпня 2023 року в форматі онлайн з 11:00 до 14:00. Захід передбачає ознайомлення молоді та мешканців області з провідними українськими та міжнародними підприємствами - презентація напрямків діяльності підприємств, ознайомлення з умовами та критеріями працевлаштування, проходження співбесід з представниками HR-відділів компаній-учасників онлайн заходу “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!”. 

Захід  складається з двох частин:

основний захід - презентація напрямків діяльності потенційних українських та міжнародних компаній-роботодавців для учасників, висвітлення умов працевлаштування тощо;

паралельний захід - проходження співбесіди з представником HR-відділу. Попередньо реєструючись на захід, учасник або учасниця може обрати з переліку компанію, до якої бажає працевлаштуватись. Учасникам буде надамо список потенційних претендентів на проходження співбесіди HR-спеціалісту компанії-учасника заздалегідь, для ознайомлення з кандидатами та відбору найбільш відповідних кандидатур.

Впродовж реалізації проєкту ГО буде висвітлювати новини щодо можливостей працевлаштування та розміщувати актуальні відкриті вакансії компаній-учасників на офіційній сторінці Маріупольської Спілки Молоді у соціальній мережі facebook.

Зареєструватися на участь в онлайн заході "Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!" можна за посиланням: https://forms.gle/fVCbba5JrYYL5V5t9