Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

  • 142

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, з метою створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді, що організовується за підтримки Спілки молодих державних службовців України.

У 2023 році Конкурс проводитиметься у 6 – ти номінаціях: «Рівні права і можливості жінок і чоловіків», «Політична освіта та політична культура», «Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи», «Реформування освіти в умовах воєнного стану», «Мій досвід участі у формуванні та реалізації молодіжної політики» та «Реформування державного управління в контексті європейської інтеграції України».

Участь у Конкурсі можуть брати (одноосібно, або творчими колективами) молоді люди віком від 14 до 35 років.

Терміни проведення конкурсу: до 25 серпня 2023 року – прийом творчих робіт; вересень 2023 року – розгляд та оцінка робіт, жовтень 2023 року – визначення та нагородження переможців і призерів.

Детальну інформацію про Конкурс можна знайти на офіційному веб – сайті Конкурсу:

https ://vseukrainskyi-konkurs2020.mozello.com/.

За додатковою інформацією звертатися до Організаційного комітету Конкурсу за електронною адресою: : konkqrs@,center. gov.qa.