Фото без описуПекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнулися Гладковицької громади.

18.08.2023 р., під час виконання обов’язків військової служби, при захисті Батьківщини,  поблизу н. п. Старомайорське Волноваського району Донецької області, загинув молодший сержант Агапітов Глєб Петрович, 19.08.1992 р. н., житель смт Першотравневе Гладковицької громади.

Овруцький міський голова Іван Коруд, колектив  Овруцької міської ради та жителі громади в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття матері Людмилі Михайлівні, близьким, бойовим побратимам та друзям з приводу передчасної смерті нашого Героя.

Сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Нехай душа Глєба Петровича знайде вічний спокій…

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!