31 серпня відбулася нарада з керівниками закладів освіти Овруцької МТГ

Фото без опису31 серпня 2023 року під головуванням міського голови Івана Коруда відбулася нарада з керівниками закладів освіти Овруцької міської ради.

На нараді були розглянуті наступні питання:

1. Про результати обстежень комісією готовності закладів освіти до нового навчального року.

2.Про підготовку укриттів в закладах загальної середньої освіти до нового навчального року.

3. Про організацію харчування в закладах освіти Овруцької МТГ.

4. Про запобігання інфекційних захворювань у дитячих закладах.

5. Про розгляд припису ДСНС.

6. Інформація щодо залучення грантових коштів.

7. Про підсумки підготовки до нового 2023 – 2024 н. р.

Зокрема, у виступах взяли участь: секретар міської ради Віктор Кисіль, начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та комунікацій з громадськістю Володимир Башинський, заступник директора КПН «Овруцький ЦПМСД» Тетяна Колбовська, головний інспектор ВНЗС Коростенського районного управління ГУ ДСНС України в Житомирській області Дмитро Левківський, начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Ніна Кисельчук, заступник начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради Анна Півень, старший менеджер Естонського центру міжнародного розвитку Анна Сілем.

Колективи Покалівського, Кирданівського, Ігнатпільського, Шоломківського ліцеїв, Левковицької гімназії, Великофоснянського  ЗДО та Овруцького ЗДО № 6, КУ «Овруцький інклюзивно – ресурсний центр», Овруцької дитячої художньої школи було відзначено подяками за належно проведену роботу з підготовки закладів освіти та укриттів до нового 2023 – 2024 навчального року; старшого менеджера проєктів Естонського центру  міжнародного розвитку (ESTDEV) Анну Сілем нагороджено Почесною грамотою за вагомий особистий внесок в організацію роботи закладів дошкільної освіти Овруцької громади.

Значна увага була приділена  питанням організації безпечного перебування дітей та дорослих у закладах освіти.

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах  освіти, також доопрацьовується питання щодо підвозу дітей до навчальних закладів