Привітання Овруцького міського голови Івана Коруда з Днем підприємця

Фото без описуШановні підприємці, представники малого та середнього бізнесу!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця України!

Вашу роботу важко переоцінити. Займатися власною справою, розвивати нові проєкти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки.

Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за те, що в не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, сплачуєте податки, займаєтесь благодійною діяльністю.

Низький уклін і подяка тим підприємцям, які з початку повномасштабної війни з російськими окупантами не розгубилися, а почали активно допомагати, забезпечуючи військовослужбовців та тих, хто цього потребував, усім найнеобхіднішим.

Бажаю кожному з вас невпинного руху вперед, добра й благополуччя, великих успіхів, вдалих угод, надійних партнерів, удачі в усіх починаннях та невичерпних сил і здоров’я для здійснення планів та ідей на майбутнє, на благо нашого району й України в цілому! Нехай вам щастить!

Слава українським підприємцям!

Слава Героям!