Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівліКам’яна сіль

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівліКамяна сіль

(відповідно до пункту 4¹ постанови КМУ від 11.10.2016 No 710 «Про ефективне використаннядержавнихкоштів» (зізмінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний

код замовника, його категорія: Комунальне підприємство «Овруч» Овруцької міської ради, 11100, Україна, Житомирська область, м. Овруч, вул. І.Франка,5 А, код ЄДРПОУ 40569774, категорія Замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

1. Ідентифікатор  закупівлі:

Запит ціни пропозиції UA-2023-08-31-006218-a

2. Назва предмету закупівлі:

Сіль кам’яна(ДК 021:2015 – 14410000-8 — Сіль кам’яна).

3. Обсяги закупівлі електричної енергії:

20 000кг;

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Товар повинен відповідати   ДСТУ 4246:2003, матиповнувідповідністьтехнологічнійдокументації і специфікаціямвиробника,матипаспортиякості (абоеквівалент) на конкретнупартію Товару та за своїмивластивостямирекомендовану для застосування у дорожньомугосподарстві для посипаннядоріг (помел №3) з антизлежувальноюдобавкою.

При вологостісолібільше 0,3% і в несприятливихпогодно-кліматичнихумовах, а саме: відноснійвологостіповітрябільше 75%,  температуріповітрянижче -15°C, з метою недопущеннязмерзання та злежуваннясолі при транспортуванні та зберіганні в прогнозованонесприятливихпогоднихумовахсільпостачається з внесенням добавки - ферроцианідукалію (K [Fe (CN) ] · 3H O) укількостізгідно: ДСТУ 4246:2003 - 150 г/т.

Товар не повинен вміщувати сторонніх забруднюючих домішок у вигляді рослинного ґрунту, деревини, каміння, шматків металу тощо, видимих неозброєним оком.

5. Розмір бюджетного призначення

або очікувана вартість предмета закупівлі: 160 000,00  гривень.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: проведено моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо). Крім цього, був проведений аналіз закупівель аналогічних Товарів через офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «Prozorro.