​​​​​​​ На Житомирщині родини з дітьми отримують цільову матеріально-технічну допомогу від ЮНІСЕФ

  • 119

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «НЕУРЯДОВА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН»

Юридична адреса: 10012, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вул. Івана Мазепи, буд. №70/1, квартира №6

Код ЄДРПОУ: 44749100

Електронна адреса: in.touch.ukraine.foundation@gmail.com

Контактний номер телефону: +38(063)156-56-22, +38(093)43-79-613

Посилання: https://www.facebook.com/in.touch.ukraine.foundation/Фото без опису

На Житомирщині родини з дітьми отримують цільову матеріально-технічну допомогу від ЮНІСЕФ

ГО «НУО «Ін ТачЮкрейнФундейшн» починає розвозити цільову матеріально-технічну допомогу від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для родин з дітьми, які втратили одного або двох годувальників в результаті військових дій. Це холодильники, пральні машини, кухонні плити, ноутбуки, ліжка, шафи та столі зі стільцями.

Це 500 сімей з дітьми на Житомирщині, які отримують фінансові виплати від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Про старт фінансової допомоги для цієї категорії родин було оголошено ще у травні цього року. Пілотна програма підтримки домогосподарств,  які втратили одного або двох годувальників в результаті військових дій, стартувала саме у Житомирській області.Протягом травня-червня по всій області здійснювалася реєстрація родин з дітьми із зазначеної категорії на фінансові допомогу. Сумарно усі члени 500 сімей отримали 9,7 млн грн.

InTouchUkraineFoundation, як імплементуючий партнер ЮНІСЕФ у Житомирській області, працює із родина за модальністю Cash&Care. Це коли родини з дітьми, зокрема й цієї категорії, отримують як фінансові виплати в якості підтримки, так і соціально-психологічні послуги. Це комплексний підхід, який забезпечує для родини максимальну увагу та допомогу з різних сторін. Адже психологічна складова допомоги, не менш важлива, ніж матеріальна.

На початку травня ГО оголосила про старт реєстрації на фінансову допомогу від міжнародного фонду. Реєстраційні процедури здійснювали 93 соціальних працівники у територіальних громадах. Паралельно з реєстраторами у регіоні працювали 75 надавачів гуманітарного кейс-менеджменту ГО «НУО «Ін ТачЮкрейнФундейшн», які безпосередньо контактували із родинами та дізнавалися про їх найтерміновіші потреби. Так за індивідуальними потребами родин із дітьми для них придбали:230 ноутбуків;

  • 109 пральних машин;
  • 83 холодильники;
  • 12 кухонних плит;
  • 16 шаф для одягу;
  • 9 двоярусних ліжок;
  • 10 ліжок;
  • 28 комплектів для навчання (стіл та стілець).

Довідково. 500 родин – це 1463 особи, з яких 745 дітей та 718 дорослих.