Вітання Овруцького міського голови Івана Коруда з Днем рятівника

Фото без описуШановні рятівники, працівників та ветерани цивільного захисту та пожежної охорони!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника!

Ви віддано і сумлінно служите людям.

Ризикуючи своїм життям, ви першими дивитеся в очі небезпеці та приходите на допомогу під час пожеж, снігопадів та інших стихійних лих і приймаєте відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров'я, а часто і життя людей. Ваша робота – це не просто праця - це справжня місія. Місія допомоги людям.Результат –  врятовані життя.

Дякую вам за мужність, витримку, вірність обов'язку та присязі. Завдячуючи вашій цілодобовійслужбі, жителі нашої громади мають відчуття безпеки та спокою.

Щиро бажаю сил та наснаги, благополуччя та нових професійних успіхів на благо нашої громади, щастя, міцного здоров’я, добра, якомога менше тривожних викликів, прихильності долі вам, Божого захисту повсякчас, та сухих рукавів! Якнайшвидшої Перемоги над підступним ворогом!

Слава Україні! Героям Слава!

З шаною та повагою, міський голова Іван Коруд