Привітання Овруцького міського голови з Днем працівника лісу

Фото без описуШановні працівники та ветерани лісу!

В цей чудовий, осінній день прийміть найщиріші вітання з професійним святом.

Кожному відомо, що праця лісівників створює щастя для наступних поколінь.

Ви пов’язали свою долю з лісом, та з примноженням його невичерпних ресурсів. Турбуєтесь про лісові насадження, усвідомлюючи, що ліс – це неоціненне багатство країни, витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення.

Ви віддані своїй справі люди, адже сумлінно виконуєте свій службовий обов’язок. Завдяки вашій невтомній праці та зусиллям відновлюються лісові насадження та раціонально використовуються природні ресурси.

Допомога, яку Ви надаєте Збройним Силам України для створення фортифікаційних споруд є неоціненною – адже це не тільки  підтримка військовим, а також забезпечення захисту жителів нашої громади.

Усвідомлюючи важливість вашої справи, дякую за щоденну клопітку працю.

Шановні працівники лісу! Нехай кожний ваш день збагачується новим досвідом та сповнюється гордістю за обрану професію. Міцного здоров’я вам, злагоди та добробуту вашим родинам!

Глибока вдячність лісівникам, які одягли військову форму та боронять нашу країну від російського ворога. Мужності та витримки !

Разом, а кожен на своєму місці, впевнено йдемо до ПЕРЕМОГИ!

Овруцький міський голова                                                Іван КОРУД