Повертається «на щиті» Герой - Годунко Андрій Леонідович

Фото без описуТрагічна звістка про смерть українського захисника, Годунка Андрія Леонідовича 11.08.1986 р. н. жителя с. Норинськ, стала болючим ударом для Овруцької громади.

При виконанні бойового завдання, поблизу с. Дорожнє Покровського району Донецької області 20.08.2023 р. солдат Годунко Андрій Леонідович,  отримав тяжкі поранення.

Помер Андрій Леонідович 21.09.2023 року у Вінницькому Міжнародному клінічному центрі.

Навчався в Норинській школі.

Сьогодні, 22 вересня 2023 року, орієнтовно 0 15.30 – 16.30 год. Героя «на щиті» доставлять до Овруцького моргу, опісля траурний кортеж направиться в рідне село Андрія Леонідовича с. Підвелідники.

Просимо мешканців Ігнатпільського, Гошівського, Великофоснянського, Зарічанського, Шоломківського, Бондарівського, Норинського старостинських округів в цей час створити «живий коридор» вздовж узбіччя дороги поблизу ваших населених пунктів та жителів м. Овруч - вздовж вул. Т. Шевченка, аби гідно зустріти полеглого Героя.

Прощання з Героєм та поховання відбудеться завтра, 23.09.2023р:

- 11 год 00 хв – церемонія відспівування загиблого Захисника -  вдома с. Підвелідники.

- 12 год 00 хв  - мітинг – реквієм в центрі с. Норинськ.

Поховають Героя на цвинтарі  в с. Норинськ.

Словами важко передати біль утрати, який сьогодні в серці кожного жителя громади.

Щиро співчуваємо матері Галині Василівні, брату, доньці, близьким, друзям, бойовим побратимам справжнього патріота рідної землі, який віддав за Україну найдорожче, що мав - власне життя. Поділяємо ваше горе. Сумуємо разом з вами!

Вічна пам'ять і вічна слава Герою!