Привітання Овруцького міського голови Івана Коруда з Всеукраїнським днем дошкілля

Фото без описуШановні працівники закладів дошкільної освіти Овруцької громади!

Вітаю з професійним святом всіх, хто щоденно віддає тепло своїх сердець малечі.

Ви - основа людської долі. Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальше життя кожного вихованця. Дошкільний навчальний заклад - це саме те місце і той час, коли розум дітей починає формуватися, і ви прикладаєте максимум зусиль, щоб дитина з малечку відчувала себе особистістю.

Завдячуючи саме вашій мудрості, турботі та  терпінню, сьогоднішні малюки, незабаром стануть повноцінними членами суспільства.

Для вас дуже важливо, хоча й не просто, в умовах воєнного стану, під звуки сигналу «Повітряна тривога» зробити все можливе, щоб діти почували себе захищеними та у безпеці.

Для своїх вихованців Ви – Всесвіт, адже щоденно створюєте для них казку. Через ваші дбайливі руки проходить багато дітей, і до кожного ви знаходите підхід.

Дякую за сумлінну працю, талант, любов до дітей, за покликання виховувати та навчати найменших жителів нашої громади.

Нехай посмішки дошкільнят дарують вам невичерпну енергію, життя буде наповнене щастям, добром та достатком. Хай у Ваших оселях панують світло і злагода, а в серцях – добро і мудрість!

З повагою міський голова    Іван Коруд