Фото без описуСьогодні, 29 вересня 2023 року, орієнтовно о 21.45– 22.00 год. Героя – Андросовича Максима Валентиновича «на щиті» доставлять на рідну землю в м. Овруч.

Спершу траурний кортеж направиться до Овруцького моргу (процедура займає близько 20 хв), далі – в рідне село Героя -  Хлупляни.

Просимо мешканців Ігнатпільського, Гошівського, Великофоснянського, Зарічанського, Кирданівського, Піщаницького, Покалівського, Хлуплянського старостинських округів в цей час створити «живий коридор» вздовж узбіччя дороги поблизу ваших населених пунктів та жителів м. Овруч - вздовж вул. Т. Шевченка та вул. Героїв Майдану, аби гідно зустріти полеглого Героя та провести в його останню дорогу.

Прощання з Героєм та поховання відбудеться завтра, 30.09.2023р:

- 13 год 00 хв – церемонія відспівування та прощання з Героєм вдома с. Хлупляни, далі - мітинг – реквієм (центр села).

Поховають Героя на цвинтарі  в с. Хлупляни.

Словами важко передати біль утрати, який сьогодні в серці кожного жителя громади.

Щиро співчуваємо матері Юлії Сергіївні, батьку Валентину Федоровичу, братам Миколі, Дмитру, Івану, Федору, сестрі Тетяні, близьким, рідним, друзям, бойовим побратимам, всім тим, хто знав та любив мужнього воїна. Сумуємо разом з вами.

Вічна пам'ять і вічна слава Герою!