Привітання Овруцького міського голови Івана Коруда з Днем працівників освіти

  • 263

Фото без описуШановні вчителі, працівники освіти, ветерани освітянської ниви!

 

Прийміть щирі вітання з професійним святом: Днем вчителя та Днем працівників освіти!

Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи. Саме на плечі вчителя лягає особливо відповідальна місія: бути для молодшого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя, педагога у великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство. Високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідної землі виховуєте Ви, педагоги, в юних мешканцях нашої громади.

Я пишаюся вашим вмінням почути та зрозуміти кожного свого учня. Ваша працездатність і бажання втримати безперервність навчального процесу надихає й заряджає на Перемогу. Ви гідно тримаєте освітній фронт.

Щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість, за те, що робите все можливе і неможливе, навіть, в умовах війни надаєте дітям якісні освітні послуги.

Бажаю Вам міцного здоров`я, творчої енергії та успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності! Бажаю повної і беззаперечної Перемоги України, довгоочікуваного миру, нових успіхів і звершень. Нехай ваші рідні Захисники і Захисниці яких ви так чекаєте додому, повернуться до нас живі і здорові.

Дякую, Вам дорогі освітяни, за навчання і виховання дітей.

Дякую ЗСУ, що надають можливість нашим освітянам працювати, навчати і виховувати дітей, плекати наше майбутнє.

 

З шаною та повагою, міський голова   Іван Коруд